Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Osvětlení zrcadel

U osvětlení zrcadel dbáme na to, abychom neosvětlili zrcadlo, ale osobu stojící před ním. Správné zrcadlové osvětlení neoslňuje osobu stojící před zrcadlem, často má opálový nebo mléčný kryt, který rovnoměrně rozloží zdroj světla a vytvoří měkké světlo. 
Osvětlení by mělo být umístěno, jak z obou stran zrcadla, tak přímo nad ním, není to však nutností.  Svítidla po stranách zrcadla umisťujeme do obličejové výšky. 
U zrcadlových svítidel v koupelně nezapomeňte na patřičnou ochranu IP 44. 
Některá zrcadla lze pořídit již se zabudovaným svítidlem.  Ačkoliv tento sortiment nemáme na e-shopu nenabízíme, jsme schopni je vám navrhnout a dodat. 

Na našem e-shopu si můžete prohlédnout osvětlení zrcadla v kategorii Koupelnová svítidla - Osvětlení zrcadel, nebo navštivte světelné studio.
                                                     

                                                     diy-hollywood-style-mirror-with-lights-tutorial-from-scratch-for-real-omg-omg-im-gonna-dye
                      

framed-bathroom-mirror

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení