Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Zabezpečení Jablotron

Proč si pořídit zabezpečovací systém? Ochrání Vás nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Pohlídá Vám zahradu, varuje Vás když Vám děti spadnou do bazénu.

jablotron-100-big-cz-922016

Kromě zabezpečení disponuje systém Jablotron aplikací pro chytré telefony a můžete se tak podívat domů, popř. ovládat spotřebiče odkudkoliv např. ovládání garážových vrat, světel, zavlažování aj.

Proč jsme si jako montážní firma vybrali Jablotron?

Ceníme si českých firem s vlastním vývojem. Řešení je uživatelsky přivětivé, design systémových prvků je elegantní a nadčasový ve srovnání s konkurencí. Díky školení a vzdělávání systémových partnerů jsme schopni nabídnout zákazníkovi vždy řešení na míru. V neposlední řadě je systém Jablotron cenově dostupný pro každého, kdo nehledá naprosto nejnižší cenu a chce kvalitní a spolehlivé řešení. Ve srovnání s konkurenčními produkty považujeme Jablotron za levný vzhledem k funkcím a provedení, které nabízí.

 Jste ze Zlínského kraje a hledáte partnera pro návrh a následnou montáž? Pojďte do toho s námi, jsme certifikovaní partneři společnosti Jablotron a máme za sebou realizace jak v RD, bytě, tak i firemní. 

Tel: 731 913 531 email: obchod@inov,cz

 jablotron

Zpět do obchodu