Změna otevírací doby studia: Po-Pá 14:00 - 17:30 , So 9:00-12:00 . Dále umožňujeme návštěvu studia po tel. domluvě v jakémkoliv čase mimo otevírací dobu.

Světelné studio INOV

Vážení zákazníci,

srdečně Vás zveme do našeho světelného studia, které najdete najdete na adrese 40. pluku 1582 ve Valašském Meziříčí (naproti čerpací stanici v areálu bývalých kasáren). S parkování si nemusíte lámat hlavu, místa pro Vašeho miláčka na čtyřech kolech tu je dostatek. 

Otevírací doba studia: Po-Pá 9:00-17:30 / So 9:00 - 12:00

 

Rádi Vám poradím i "ONLINE"

Pokud Vám nevyhovuje otevírací doba našeho studia nebo potřebujete poradit s osvětlením do celého domu, bytu či firmy? Domluvte si schůzku i mimo otevírací dobu na:

 

V našem studiu si MŮŽETE VŠE VYZKOUŠET

Ve světelném studiu INOV lze zapnout každé svítidlo zvlášť, svítidla jsou nainstalovány na zdech a stropech, tak jak to máte sami doma, díky tomu získáte lepší představu o osvětlení vlastního domova. Dalším významným prvkem jsou různé druhy designových vypínačů a inteligentní instalace přizpůsobené tak, aby zákazník dostal možnost ovládání svítidel, vyzkoušení si stmívání, ovládání dálkovými ovladači a tabletem.

 

Jsme první takto postavené studio ve Valašském Meziříčí a jeho okolí a jako první přinášíme možnost si v našem okrese osahat a vyzkoušet si možnosti inteligentní instalace. V neposlední řadě jsme kvalifikovaným montážním partnerem společnosti Jablotron, jejichž systém zabezpečení dobře známe a máme odzkoušen.

 

Pokud se chystáte stavět dům, rekonstruovat byt nebo jste firma a potřebujete osvětlit prodejny, kanceláře, výrobní haly jsme pro Vás tím správným krokem.

  

 

Rádi se Vám budeme věnovat, ozvěte se nám.

 

 

Adresa: 40. pluku 1582 ve Valašském Meziříčí

Otevírací doba studia: Po-Pá 9:00-17:30 / So 9:00 - 12:00