Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

VITA

VITA_logo

 

Dánský výrobce VITA našel inspiraci v krásné, ale drsné severské přírodě s ohledem na životní prostředí. Do celkového designu patří díl estetičnosti, jednoduchosti a funkčnosti.
Všechna svítidla jsou balena v originálních malých krabicích, které jsou šetrnépřírodě a nákladům spojených s dopravou. Navíc podtrhují celkový design a výjimečnou nápaditost společnosti VITA.
VITA čerpá převážně z přírody, ale zbytek nechává na fantazii svých zákazníků, kteří si svítidlo sami sestaví. Je pouze na nich, zda si vymyslí svůj originální tvar a barevnost nebo ponechá původní vzor.
VITA krášlí Vaše domovy již od roku 2008 a stále roste. Dnes Vám může představit přes 2 000 prodejen ve 40 zemích různě po celém světě.

Žádné produkty značky VITA nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení