Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Návrhy osvětlení

Návrhy osvětlení interIérů

Díky vlastnostem světla, si můžete se světlem hrát tak, že překvapíte každého. Světlo můžete použít i jako praktický orientační ukazatel. Světla nám svítí pří práci, při zábavě i při jiných příležitostech. Proto je důležité umět ho správně využívat. Pokud ovšem chcete využívat světlo správným způsobem, pak je potřeba ho řádně navrhnout. Správný návrh osvětlení je důležitý nejen z estetického hlediska, kdy chceme, aby nám světlo vytvářelo příjemný a útulný dojem. Světlo je potřeba správně navrhnout také proto, aby bylo efektivně využito a nemuseli jste tak zbytečně plýtvat energií a financemi. Zároveň vám může správně navržené osvětlení ušetřit zdraví, na které může špatně navržené osvětlení působit negativně.

Elegantní a efektivní návrhy osvětlení

Nemáte potřebné informace a znalosti v oblasti osvětlení a nevíte si rady? Hledáte někoho, kdo vám poradí a řekne, jak si světla správně rozvrhnout? Navrhujeme pro vás osvětlení i svítidla již přes deset let. Máme zkušenosti jak s osvětlením interiérů, tak venkovních a veřejných prostor. Nenechte svá svítidla svítit špatným směrem, nenechte se dál oslňovat, objednejte si naše služby i vy a nechte se překvapit elegantním a efektivním návrhem osvětlení od naší společnosti.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení