Změna otevírací doby studia: Po-Pá 14:00 - 17:30 , So 9:00-12:00 . Dále umožňujeme návštěvu studia po tel. domluvě v jakémkoliv čase mimo otevírací dobu.

Návrhy osvětlení

Návrhy osvětlení interIérů

Díky vlastnostem světla, si můžete se světlem hrát tak, že překvapíte každého. Světlo můžete použít i jako praktický orientační ukazatel. Světla nám svítí pří práci, při zábavě i při jiných příležitostech. Proto je důležité umět ho správně využívat. Pokud ovšem chcete využívat světlo správným způsobem, pak je potřeba ho řádně navrhnout. Správný návrh osvětlení je důležitý nejen z estetického hlediska, kdy chceme, aby nám světlo vytvářelo příjemný a útulný dojem. Světlo je potřeba správně navrhnout také proto, aby bylo efektivně využito a nemuseli jste tak zbytečně plýtvat energií a financemi. Zároveň vám může správně navržené osvětlení ušetřit zdraví, na které může špatně navržené osvětlení působit negativně.

Elegantní a efektivní návrhy osvětlení

Nemáte potřebné informace a znalosti v oblasti osvětlení a nevíte si rady? Hledáte někoho, kdo vám poradí a řekne, jak si světla správně rozvrhnout? Navrhujeme pro vás osvětlení i svítidla již přes deset let. Máme zkušenosti jak s osvětlením interiérů, tak venkovních a veřejných prostor. Nenechte svá svítidla svítit špatným směrem, nenechte se dál oslňovat, objednejte si naše služby i vy a nechte se překvapit elegantním a efektivním návrhem osvětlení od naší společnosti.