Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Artemide

Artemide-Logo-1764x700

Společnost Artemide byla založena Ernestem Gismondi v roce 1960. Výrobky Artemide jsou distribuovány v 98 zemích. S 5 výrobními závody v Itálii, Francii, Maďarsku a Kanadě. Artemide vlastní dvě sklárny a jeden výzkumný a inovativní team, který je podporován zkušebními laboratořemi. Dnes Artemide zaměstnává okolo 750 lidí mezi kterými je 60 vývojářů v R&S činnostech, což potvrzuje hlavní úlohu inovace jako klíčový faktor pro úspěšnou firmu! Technologické výzkumy a spolupráce s vyhlášenými architekty, bývají vždy základem inovativních projektů společnosti Artemide stejně jako schopnost představit si budoucnost bez hranic. 
Dnes výrobky Artemide představují jedinečnou kombinaci hodnot, kterými jsou přístup k lidem a spolehlivost světel, které jdou ruku v ruce s designem a materiálem savoir - faire, což znamená "rozumně udělat".

Žádné produkty značky Artemide nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu