Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Artemide

Artemide-Logo-1764x700

Společnost Artemide byla založena Ernestem Gismondi v roce 1960. Výrobky Artemide jsou distribuovány v 98 zemích. S 5 výrobními závody v Itálii, Francii, Maďarsku a Kanadě. Artemide vlastní dvě sklárny a jeden výzkumný a inovativní team, který je podporován zkušebními laboratořemi. Dnes Artemide zaměstnává okolo 750 lidí mezi kterými je 60 vývojářů v R&S činnostech, což potvrzuje hlavní úlohu inovace jako klíčový faktor pro úspěšnou firmu! Technologické výzkumy a spolupráce s vyhlášenými architekty, bývají vždy základem inovativních projektů společnosti Artemide stejně jako schopnost představit si budoucnost bez hranic. 
Dnes výrobky Artemide představují jedinečnou kombinaci hodnot, kterými jsou přístup k lidem a spolehlivost světel, které jdou ruku v ruce s designem a materiálem savoir - faire, což znamená "rozumně udělat".

Žádné produkty značky Artemide nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení