Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Faro

289

Lorefar SL, Faro Barcelona píše historii již od roku 1945. Oficiální založení proběhlo v roce 1986 ve Španělsku, přesněji v Barceloně. 
Společnost Faro se neustále vyvíjí vpřed, a tak využívá ty nejnovější trendy a technologie. Rádo experimentuje s novými tvary a funkcemi. Pro designéry a výrobce ze společnosti Faro je nejdůležitější hodnotou spokojenost zákazníků, kteří se k nim opět rádi vracejí. Tento cíl se odráží na kvalitě a spolehlivosti svítidel. U tohoto výrobce si najde každý to, co hledá. Druhů svítidel je nepřeberné množství, stejně jako stylů. A tak si na své přijdou milovníci rustikálních svítidel, technického osvětlení, Vintage stylu a mnoho dalších…. Faro se specializuje především na osvětlení exteriérů.

Žádné produkty značky Faro nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení