Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Náš příběh

Po 10 letech v roli montážní firmy, kde jsme s klienty řešili návrh elektroinstalace a osvětlení v rodinných domech, firmách a průmyslových objektech jsme se rozhodli pro vybudování vlastní vzorkové prodejny renomovaných a kvalitních svítidel různých provedení, materiálů, designů a zároveň předvést a nechat klienta vyzkoušet možnosti inteligentní elektroinstalace, stmívání svítidel, na vlastní oči u nás uvidí možnosti přímého a nepřímého osvětlení. různé teploty chromatičnosti světelných zdrojů.  

Za naším světelným studiem stojí mnoho zkušeností posbíraných při realizací zakázek pro naše klienty. 

Díky našim zkušenostem a znalostem jsme schopni navrhnout a realizovat to nejlepší řešení s ohledem na funkčnost, životnost a rozpočtové možnosti. 

V rámci elektroinstalací Novák patří mezi naše firemní zákazníky společnosti: Baur formschaumtechnik, Klemat CZ s.r.o, Agropodnik a.s Valašské Meziříčí, Schonweitz - výroba nábytku, Sport-centrum Hangár Valašské Meziříčí a mnoho dalších domácností a menších firem. 

 

Baner fejsbuk číslo dva

Zpět do obchodu