Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Náš příběh

Po 10 letech v roli montážní firmy, kde jsme s klienty řešili návrh elektroinstalace a osvětlení v rodinných domech, firmách a průmyslových objektech jsme se rozhodli pro vybudování vlastní vzorkové prodejny renomovaných a kvalitních svítidel různých provedení, materiálů, designů a zároveň předvést a nechat klienta vyzkoušet možnosti inteligentní elektroinstalace, stmívání svítidel, na vlastní oči u nás uvidí možnosti přímého a nepřímého osvětlení. různé teploty chromatičnosti světelných zdrojů.  

Za naším světelným studiem stojí mnoho zkušeností posbíraných při realizací zakázek pro naše klienty. 

Díky našim zkušenostem a znalostem jsme schopni navrhnout a realizovat to nejlepší řešení s ohledem na funkčnost, životnost a rozpočtové možnosti. 

V rámci elektroinstalací Novák patří mezi naše firemní zákazníky společnosti: Baur formschaumtechnik, Klemat CZ s.r.o, Agropodnik a.s Valašské Meziříčí, Schonweitz - výroba nábytku, Sport-centrum Hangár Valašské Meziříčí a mnoho dalších domácností a menších firem. 

 

Baner fejsbuk číslo dva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení