Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Osvětlení chodníku

Osvětlení chodníku má několik funkcí. Především značí cestu při snížené viditelnosti, kdy hrozí riziko zakopnutí a pádu. Jistě jste zažili situaci, kdy jste museli za tmy vynášet například nákup. Pokud máte na zahradě schody k domu, kopečky atd... je dobré osvětlit i tato místa. 
Kromě směrového osvětlení slouží často jako dekorace. Kdo si rád hraje s designem zahrady ocení, když si může vychutnávat kouzlo svých záhonků a keříků i večer. 
Svítidla mohou být zapuštěná v zemi, sloupková, v podobě koulí, balvanů nebo světelných LED pásků. Pojezdová svítidla mají vysokou nosnost a zvládnou přejetí i osobním autem. Při výběru svítidel na zahradu nezapomeňte na minimální ochranu IP 44. 

Tipy:
Než budete rozhodovat o počtu světel a jejich vzdálenosti od sebe, zjistěte si hodnotu W a lm. Poté si můžete např.: dřívkem naznačit cestu, kde a v jaké vzdálenosti svítidla umístíte. 
Nezapomeňte se informovat o směru vyzařovaného světla.
Čím větší vzdálenost, tím bude efekt spíše dekorační, než osvětlovací. 
Výrobce kvalitních a designových venkovních svítidel: Nordlux, Landa, LIGHT IMPRESSIONS

ů   cv - kopie

 

 m - kopie                                     nn


Bez náz           tt
 svítidlo značky Nordlux                                                                                                dekorativní světelná koule LIGHT IMPRESSIONS

Zpět do obchodu