Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Osvětlení chodníku

Osvětlení chodníku má několik funkcí. Především značí cestu při snížené viditelnosti, kdy hrozí riziko zakopnutí a pádu. Jistě jste zažili situaci, kdy jste museli za tmy vynášet například nákup. Pokud máte na zahradě schody k domu, kopečky atd... je dobré osvětlit i tato místa. 
Kromě směrového osvětlení slouží často jako dekorace. Kdo si rád hraje s designem zahrady ocení, když si může vychutnávat kouzlo svých záhonků a keříků i večer. 
Svítidla mohou být zapuštěná v zemi, sloupková, v podobě koulí, balvanů nebo světelných LED pásků. Pojezdová svítidla mají vysokou nosnost a zvládnou přejetí i osobním autem. Při výběru svítidel na zahradu nezapomeňte na minimální ochranu IP 44. 

Tipy:
Než budete rozhodovat o počtu světel a jejich vzdálenosti od sebe, zjistěte si hodnotu W a lm. Poté si můžete např.: dřívkem naznačit cestu, kde a v jaké vzdálenosti svítidla umístíte. 
Nezapomeňte se informovat o směru vyzařovaného světla.
Čím větší vzdálenost, tím bude efekt spíše dekorační, než osvětlovací. 
Výrobce kvalitních a designových venkovních svítidel: Nordlux, Landa, LIGHT IMPRESSIONS

ů   cv - kopie

 

 m - kopie                                     nn


Bez náz           tt
 svítidlo značky Nordlux                                                                                                dekorativní světelná koule LIGHT IMPRESSIONS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení