Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

IL FANALE

Webová stránka značky: IL FANALE

logo

V roce 1979 se manželé Fausto Dalla Torre a  Luisa Martin rozhodli po 10 letech práce s tradičními kovy vydat na mimořádnou cestu výroby vlastních kvalitních svítidel. Dnes je Il Fanale úspěšná řemeslná společnost známá nejen v Itálii, ale také v zahraničí. 

Příběh světla a vášně

Po více než 35 letech vývoje, výroby a propagace italské řemeslné výroby stojí ve vedení společnosti jejich zakladatelé společně s dětmi. Za každým výrobkem jsou lidé, ruční řemeslné zpracování, originální design a vývoj italské rodinné firmy. Cílem společnosti je nabídnout řadu vysoce kvalitních výrobků a zároveň neztratit z dohledu technické, estetické a funkční kritéria, která ji charakterizují. 

Poslání - Posláním je mít příležitost a zodpovědnost poskytovat produkty, které nejen splňují potřeby jednotlivců, ale povídají lidem a světu příběh, který bude charakterizován svými zvláštnostmi.

Postoj k spolupráci s designéry a architekty, kteří patří do filozofie společnosti, umožňují každodenní mezinárodní projekty.

 

Žádné produkty značky IL FANALE nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení