Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

IL FANALE

Webová stránka značky: IL FANALE

logo

V roce 1979 se manželé Fausto Dalla Torre a  Luisa Martin rozhodli po 10 letech práce s tradičními kovy vydat na mimořádnou cestu výroby vlastních kvalitních svítidel. Dnes je Il Fanale úspěšná řemeslná společnost známá nejen v Itálii, ale také v zahraničí. 

Příběh světla a vášně

Po více než 35 letech vývoje, výroby a propagace italské řemeslné výroby stojí ve vedení společnosti jejich zakladatelé společně s dětmi. Za každým výrobkem jsou lidé, ruční řemeslné zpracování, originální design a vývoj italské rodinné firmy. Cílem společnosti je nabídnout řadu vysoce kvalitních výrobků a zároveň neztratit z dohledu technické, estetické a funkční kritéria, která ji charakterizují. 

Poslání - Posláním je mít příležitost a zodpovědnost poskytovat produkty, které nejen splňují potřeby jednotlivců, ale povídají lidem a světu příběh, který bude charakterizován svými zvláštnostmi.

Postoj k spolupráci s designéry a architekty, kteří patří do filozofie společnosti, umožňují každodenní mezinárodní projekty.

 

Žádné produkty značky IL FANALE nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu