Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Realizace osvětlení

Realizace osvětlení

Každého z nás jistě napadne, že pokud zařizujeme nový byt, dům, pracovní místnost, budeme se věnovat i realizaci osvětlení. Každá místnost a účel má ale svoje specifické světelné potřeby, kterými je dobré se řídit. Pokud něco vyrábíte ve velké hale, pak vám tolik nebude záležet, jak samotné osvětlení vypadá, ale budete chtít, aby bylo navrženo co možná nejefektivnějším způsobem. Pokud ale budete chtít, aby světlo vytvářelo nějaký světelný efekt, nebo přidávalo určitý dojem, či pocit lidem, kteří v místnosti pobývají, tak je potřeba, abyste toho o světle věděli daleko více a zároveň jste uměli vybrat vhodné svítidlo a to správně umístili.

Návrhy osvětlení od profesionálů

Práce se světlem není jednoduchá a rozhodně to není nic, co byste měli zvládnout sami. Pokud chcete vytvářet výjimečný prostor s výjimečným osvětlením, ale nemáte dostatečné znalosti co se světel a jejich funkcí týče, pak bude lepší, když estetické a praktické dovednosti při návrhu světel přenecháte odborníkům. Zabýváme se realizací osvětlení pro naše klienty již přes deset let. Máme v tomto oboru tedy spoustu zkušeností, neustále se v oboru vzděláváme a umíme navrhnout osvětlení prakticky čehokoli a kdekoli tak, aby byl zákazník spokojen a jakákoli případná návštěva byla mile překvapena sladěností světel a příjemným pocitem z námi navržené interiérové osvětlení. Přijďte si vybrat osvětlení právě k nám. Rádi vám poradíme nejen jaký druh světla se vám bude hodit do jakých prostor, ale také jak je správně umístit, aby případně nijak neškodila vašemu zraku a aby naopak příjemně doplňovala vaše prostory. Nemusíte se ničeho bát, naše nabídka je široká a pokud si nevyberete, nabízíme vám také zákaznickou výrobu osvětlení na míru. Realizace osvětlení s námi pro vás bude hračka.

Zpět do obchodu