Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Proč navštívit světelné studio?

Jak si vlastně vybrat svítidlo do domu či bytu ?A proč při zařizování domu, bytu či firmy navštívit světelné studio?

Vzhledem k současnému životnímu stylu trávíme většinu času pod umělým osvětlením. Je to jedna z důležitých věcí, kterou nesmíme opomenout při zařizování interiéru a exteriéru. Při navrhování osvětlení domu můžete udělat spousty chyb a může to skončit přesvětlením, oslněním, budete mít málo světla, použijete nevhodný zdroj světla, nevhodnou teplotu chromatičnosti. Návštěvou dobrého světelného studia se těmto chybám vyhnete.

Jakých chyb se vyvarovat? 

Nedívejte se jen na design, svítidla se dělají v mnoha provedeních a mají různé charakteristiky, pokud nenavštívíte světelné studio, může se stát že se při výběru svítidel z katalogu uděláte chybu a svítidlo bude u vás svítit moc nebo málo.

 

Dnešní LED technologie mají mnohem více možností, často si člověk jen těžko dokáže představit charakteristiku LED svítidel. Řídit se radami a návody na internetu může být dobré, ale co když zrovna Vy potřebujete světla více nebo méně? 

Co když Vám vyhovuje jiná teplota chromatičnosti? Jiná charakteristika svítidla?

Při návštěvě dobrého světelného studia získáte přehled o provedeních LED svítidel a na základě toho pak můžete přejít k realizaci. Další výhodou je, že si můžete srovnat kvalitu a provedení svítidel různých cenových kategorií.

Hledáte svítidla pro Váš dům či byt? 

Navštivte naše světelné studio ve Valašském Meziříčí na adrese 40.pluku 1582 a získejte tak přehled o provedení svítidel, jejich funkcích a charakteristik.

Kontakt: +420 731 913 531, obchod@inov.cz

 

Zpět do obchodu