Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Jak poznat kvalitní svítidlo?

 V současnosti se rozšiřuje nabídka a možnosti LED osvětlení. Svítidla mají často již zabudovaný a nevyměnitelný světelný zdroj. Odměnou za nevyměnitelnost zdroje nám má být lepší světelný výkon, účinnost, životnost a charakteristika, kterou bychom použitím vyměnitelných LED žárovek jen těžko získali. 

Díky obrovskému množství výrobců a prodejců se lajk jen těžko může na tak širokém trhu orientovat. Pokud se rozhodnete k nákupu svítidla na internetu, doporučujeme nakupovat od prodejců, kteří mají vlastní světelné studio nebo kamennou prodejnu a rozumí svému oboru. Jedno ze základních hledisek při nákupu svítidel do interiéru, které zákazníci sledují, je cena. Pokud máte zájem o opravdu kvalitní produkt s dlouhou životností a účinností, nikdy ho nekoupíte za cenu obědového meny v restauraci. Cena by neměla být jediný faktor, podle kterého se budete rozhodovat. I dražší svítidla neoplývají kvalitním provedením a solidními vlastnostmi.

Podle čeho tedy vybírat svítidla do domácnosti popř. firmy?

Doporučuji sledovat výrobce a podívat se na zkušenosti, popř. historii daného výrobce. Nebojte se zeptat pomocí emailu, popř. telefonicky.  Sami Vám jako prodejci rádi zodpovíme všechny dotazy.

Jak může dnes probíhat nákup přes internet? 

Zašlete nám Váš rozpočet, projekt, fotky Vašeho interiéru a popř. fotky svítidel z internetu nebo našeho e-shopu s připomínkou, proč jste si světlo neobjednali a s upřesněním, co hledáte. Na e-shopu je do 10 000 položek, katalogově však můžeme nabídnout několikanásobně více variant a možností. Při realizaci celého bytu, domu, firmy popř. jen koupelny nebo jiné místnosti Vám připravíme cenovou nabídku na míru. 

 Kontaktní údaje: obchod@inov.cz , tel. : +420 731 913 531

 

Zpět do obchodu