Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Jednotlivé řady LED žárovek

U LED žárovek sledujeme vícero parametrů. Než přejdeme k porovnání, podívejme se na řady jednotlivých žárovek, které nabízíme my a proč je mezi jednotlivými žárovkami cenový rozdíl. 

Řada Filament  - TOP 

Nejvyšší řada u nás dostupných LED žárovek. Jedná se o nejmodernější a nejšpičkovější provedení. Vyšší pořizovací náklady Vám žárovky vynahradí 360° rozptylem světelného toku a bezkonkurenčních měrným výkonem tzn. výborné světelné parametry ku příkonu (světelný tok [lm] / příkon [W]) . 

1469993704filament_web

Doporučená využití: Tyto žárovky doporučujeme využít všude tam, kde trávíte více času a potřebujete dostatek světla. Díky maximální úspornosti a dobrým parametrům se nevyplatí kupovat např. na půdu, do sklepa a jiných míst, kde netrávíte každodenní čas.

Porovnání s klasickou žárovkou:

6 W LED Žárovka Filament ČIRÁ - náhrada za 50 W klasickou žárovku 

10 W LED Žárovka Filament Čirá - náhrada za 100 W klasickou žárovku

Řada Official - Doporučujeme

Zlatá střední cena. Skvělý poměr ceny a výkonu. Dostačující pro běžné využití, vhodné do všech prostor. Patentovaná konstrukce žárovky umožňuje efektivnější chlazení. To přispívá k minimálnímu poklesu svítivosti žárovky v průběhu její životnosti.

1467897369official 

Doporučené využití: Tyto žárovky můžeme doporučit do všech prostor. S ohledem na cenu žárovek doporučujeme do prostor, kde trávíte málo času (sklep, půda aj.) použít nejnižší řadu LED žárovek.

8 W LED Žárovka - náhrada za 60 W

Řada Smooth - ekonomická varianta

Vhodná tam, kde stačí nižší výkon světelného zdroje. 

1467897392smooth

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení