Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Jednotlivé řady LED žárovek

U LED žárovek sledujeme vícero parametrů. Než přejdeme k porovnání, podívejme se na řady jednotlivých žárovek, které nabízíme my a proč je mezi jednotlivými žárovkami cenový rozdíl. 

Řada Filament  - TOP 

Nejvyšší řada u nás dostupných LED žárovek. Jedná se o nejmodernější a nejšpičkovější provedení. Vyšší pořizovací náklady Vám žárovky vynahradí 360° rozptylem světelného toku a bezkonkurenčních měrným výkonem tzn. výborné světelné parametry ku příkonu (světelný tok [lm] / příkon [W]) . 

1469993704filament_web

Doporučená využití: Tyto žárovky doporučujeme využít všude tam, kde trávíte více času a potřebujete dostatek světla. Díky maximální úspornosti a dobrým parametrům se nevyplatí kupovat např. na půdu, do sklepa a jiných míst, kde netrávíte každodenní čas.

Porovnání s klasickou žárovkou:

6 W LED Žárovka Filament ČIRÁ - náhrada za 50 W klasickou žárovku 

10 W LED Žárovka Filament Čirá - náhrada za 100 W klasickou žárovku

Řada Official - Doporučujeme

Zlatá střední cena. Skvělý poměr ceny a výkonu. Dostačující pro běžné využití, vhodné do všech prostor. Patentovaná konstrukce žárovky umožňuje efektivnější chlazení. To přispívá k minimálnímu poklesu svítivosti žárovky v průběhu její životnosti.

1467897369official 

Doporučené využití: Tyto žárovky můžeme doporučit do všech prostor. S ohledem na cenu žárovek doporučujeme do prostor, kde trávíte málo času (sklep, půda aj.) použít nejnižší řadu LED žárovek.

8 W LED Žárovka - náhrada za 60 W

Řada Smooth - ekonomická varianta

Vhodná tam, kde stačí nižší výkon světelného zdroje. 

1467897392smooth

 

 

Zpět do obchodu