Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Vintage

Pokud jste fanoušky starých věcí a nejedete na jedné vlně s hladkým a rovným nábytek v moderním stylu, přestupte na vlnu vintage! 
Vintage styl vítá všechen starý nábytek a to, co k němu patří. Patina, skleněné vitríny, porcelán po babičce, krajky, vlnky a mnoho dalšího. 
Spíš na okenice, než na okna patří bohaté závěsy a na parapety květináče. Stěny jsou vymalovány světlými barvami. Nabízí se i tapety s různými vzory. Ložnicím a obývacím pokojům vládnou polštářky, dečky, přehozy a lenošky. Držte se však maximálně 5 odstínů!
Nechybí staré stolečky  s fotkami a lampou. Stolky vypadají dobře i z palet. 
Interiér rozhodně není chladný a do dekorací si každý majitel dá něco svého. Šetřit jimi rozhodně nemusí. Nezapomeňte však, že útulnost není přeplácanost!!
Využít můžete opravdu vše. Ze starého kufru si udělejte klidně podnožku nebo skříňku. Stačí popustit uzdu fantazii a nad žádným kouskem nelámat hůl. Vintage si žádá hojně  nepřímého osvětlení. Ke slovu se dostávají stolní lampičky, lucerny, svíčky a stojací lampy. Centrální osvětlení volte ve stylu závěsných lustrů. 

Bez názvu_5

h
v_1

r                                                                                                                           

    svítidlo Nordlux

c
      Závěsné svítidlo Birdy na našem e-shopu zatím nenajdete. Na požádání Vám jej rádi objednáme. Možnost dodání i v bílé variantě. 

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Zpět do obchodu