Změna otevírací doby studia: Po-Pá 14:00 - 17:30 , So 9:00-12:00 . Dále umožňujeme návštěvu studia po tel. domluvě v jakémkoliv čase mimo otevírací dobu.

Industriální

Industriální styl se vyznačuje továrními prostory předělanými na byt. Vodovodní trubky nebo plechové regály přímo v obývacím pokoji nejsou nic zvláštního. Stěny bývají v barvě betonu, cihel. K dostání jsou například cihlové tapety. 
Okna jsou veliká tabulková a ničím nekrytá. Přirozené světlo dokáže i chladný interiér přeměnit v romantický pokoj.  Nábytek je z větší části plechový, otřískaný a složený z různých částí a "zbytků". Kdo má rád přírodu, může si dopřát nábytek z palet. Nabízí se i kombinace palety + plech. Rozhodně tím nic nezkazíte, tato varianta přinese alespoň trochu tepla do domu. 
V industriálním stylu slouží jako dekorace technické věci, obrazy s různými nápisy, počmárané stěny, sošky ve tvaru těžkých strojů. Na druhou stranu to můžou být i svíčky ve svícnech, či zavařovacích sklenicích nebo bonzaj na stolku z palet. Nebraňte se velkým hodinám, které nesmí chybět jak v továrně, tak v domě. :)
Osvětlení je také technického rázu. Na řadu přicházejí "spotovky", zavěšené žárovky nebo pracovní stolní lampy.
Na osvětlení tohoto stylu doporučujeme výrobce značky Nordlux nebo DESIGN
Bez názvu_3

m_1
b_3                                                                                                        stolní/nástěnné lampičky ARKI

l
CINDY               

Nenašli jste to, co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat nebo se s námi osobně setkat. Rádi Vám poradíme.
tel: 731 913 531 nebo  obchod@inov.cz