Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Skandinávský

Dáváte přednost světlým barvám, útulným, ale nepřeplácaně působícím dekoracím? Potom jste správně zabloudili na Skandinávský styl.
Tento styl si žádá převážně světlé barvy. Nábytek nebo podlahy jsou ze světlého dřeva nebo z bílé patiny, která dobře vypadá a nese v sobě tajemství. Patinu si jednoduše vyrobíte i doma z kusu starého nábytku. 
Skandinávci si přirozeného denního světla moc neužijí, proto na okna patří lehké světlé závěsy propouštějící světlo. Svítidla jsou výraznější
a zároveň slouží jako dekorace. Hojně se využívají lampy, lucerny nebo svíčky ve světelných koutcích. 
Domov si oživíte skleněnými vázami, květinami, fotkami... Rámečky k obrazům jsou většinou černé, aby dodávaly kontrast ke světlému interiéru. Doplňky jsou především praktického rázu. Tkaniny jsou dekorovány kostkami, pruhy nebo velkými vzory s kontrasty. 

Na svítidla Skandinávského stylu se specializuje výrobce Nordlux. 

 

Bez názvu

  mk
b

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Zpět do obchodu