Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Moderní klasika

Název moderní klasika říká naprosto přesně, jak si interiér zařídit. Ladíme k sobě nové trendy, materiály a technologie přičemž dodržujeme tradice. 
Na nábytek používáme masivní dřevo, dýhu i umělé, ale kvalitní a dobře zpracované materiály v rovných liniích. Nebojte se ani kombinací s kovem. Neméně důležitou součástí místnosti je osvětlení. Klasické žárovky a lustry by byly jako pěst na oko. V takovémto interiéru se klade důraz na kvalitní svítidla, která slouží jak k osvětlení, tak k navození patřičné atmosféry. Té docílíme se stmívatelnými svítidly.
Hojně využívané jsou textilie pro záclony, závěsy, čalounění, dečky nebo polštářky. Vhodným způsobem si doma vytvoříme klasiku, která bude zároveň moderní.  Na stěny patří tapety, které s sebou přinesou útulnost a eleganci. Dekorace jsou v podobě soch, velkých mís nebo váz ze skla. 

nnnnnn
Bez názvu_4
n_1
                                                                                                        Vetta - LIGHT impressions


mmmmmm                                                                                                   Svítidla Avra - Nordlux

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Zpět do obchodu