Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Minimalistický

Minimalismus je umělecký směr a zároveň životní styl. Jak už název vypovídá, jedná se o dosažení maximálního účinku s minimem prostředků. 
Do minimalismu nepatří dekorace, složité tvary nebo křiklavé barvy. Právě naopak. Vévodí zde čisté linie, hladké rovné plochy a kryté úložné prostory. Královnou barev je černá, bílá nebo šedá. Materiál se soustředí na sklo, dřevo či beton. Celý interiér musí ladit a zapomenout na kvalitní osvětlení by bylo velkou chybou. Nejlepším řešením pro centrální osvětlení jsou zápustná svítidla, která neruší, a nemusíte si lámat hlavu nad jejich designem. Pokud se Vám tato varianta nezamlouvá, můžete použít např.: závěsné lustry. Jejich vzhled vybírejte v souladu s místností. 

Bez názvu_2 djv                                                                                                                        zápustná světelná lišta

Pokud jste se rozhodli pro zápustnou světelnou lištu, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme s výběrem i její realizací. 
e-mail: obchod@inov.cz
tel.:  +420 731 913 531

Zpět do obchodu