Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Minimalistický

Minimalismus je umělecký směr a zároveň životní styl. Jak už název vypovídá, jedná se o dosažení maximálního účinku s minimem prostředků. 
Do minimalismu nepatří dekorace, složité tvary nebo křiklavé barvy. Právě naopak. Vévodí zde čisté linie, hladké rovné plochy a kryté úložné prostory. Královnou barev je černá, bílá nebo šedá. Materiál se soustředí na sklo, dřevo či beton. Celý interiér musí ladit a zapomenout na kvalitní osvětlení by bylo velkou chybou. Nejlepším řešením pro centrální osvětlení jsou zápustná svítidla, která neruší, a nemusíte si lámat hlavu nad jejich designem. Pokud se Vám tato varianta nezamlouvá, můžete použít např.: závěsné lustry. Jejich vzhled vybírejte v souladu s místností. 

Bez názvu_2 djv                                                                                                                        zápustná světelná lišta

Pokud jste se rozhodli pro zápustnou světelnou lištu, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme s výběrem i její realizací. 
e-mail: obchod@inov.cz
tel.:  +420 731 913 531

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení