Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Extravagantní

Už z názvu stylu vyplývá, že to bude něco EXTRA! 

V extravagantním stylu zahoďte za hlavu pravidla a zbourejte hranice. Tento styl se plně podřizuje Vám, Vašim zájmům a zálibám. Můžete si mixovat barvy, jak se Vám zlíbí, stejně tak i materiály a dekorace. Zkrátka si hrajete a dáváte dohromady nemožné, čímž tvoříte ORIGINÁLNÍ! 
Při realizaci bytu však nezapomeňte ani na osvětlení. I v tomto byste se měli své JÁ. Designu a druhů je široká škála. Níže Vám nabízíme extra výstřední kousek od WOFI. 
Váš dům o Vás řekne opravdu vše. Pokud se však rozhodnete právě pro tenhle způsob bydlení a bytového designu, zvykněte si na zvláštní pohledy ostatních.
Pro někoho je to kýč, či zosobněný nevkus, v každém případě je to ale výjimečný a vysoce individuální styl. Vaše nespoutanost a přirozenost bude společnost pobuřovat, Vy to však máte v sobě, tak to dejte najevo! hh


kkk

IMG_2756závěsné svítidlo Indigo - WOFI

 

 

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení