Změna otevírací doby studia: Po-Pá 14:00 - 17:30 , So 9:00-12:00 . Dále umožňujeme návštěvu studia po tel. domluvě v jakémkoliv čase mimo otevírací dobu.

Extravagantní

Už z názvu stylu vyplývá, že to bude něco EXTRA! 

V extravagantním stylu zahoďte za hlavu pravidla a zbourejte hranice. Tento styl se plně podřizuje Vám, Vašim zájmům a zálibám. Můžete si mixovat barvy, jak se Vám zlíbí, stejně tak i materiály a dekorace. Zkrátka si hrajete a dáváte dohromady nemožné, čímž tvoříte ORIGINÁLNÍ! 
Při realizaci bytu však nezapomeňte ani na osvětlení. I v tomto byste se měli své JÁ. Designu a druhů je široká škála. Níže Vám nabízíme extra výstřední kousek od WOFI. 
Váš dům o Vás řekne opravdu vše. Pokud se však rozhodnete právě pro tenhle způsob bydlení a bytového designu, zvykněte si na zvláštní pohledy ostatních.
Pro někoho je to kýč, či zosobněný nevkus, v každém případě je to ale výjimečný a vysoce individuální styl. Vaše nespoutanost a přirozenost bude společnost pobuřovat, Vy to však máte v sobě, tak to dejte najevo! hh


kkk

IMG_2756závěsné svítidlo Indigo - WOFI

 

 

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.