Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Osvětlení zahrady

Všichni milujeme krásy naší zahrady. S příchodem noci však její kouzlo slábne a odchází. Přiveďte zahradu zpátky k životu i večer. Pojďte si přečíst pár rad, jak na to!

Osvětlením jezírka, stromů, keříků a rostlin dodáte zahradě okouzlující vzhled, který Vám a Vašim přátelům zpříjemní večer. Světlo nemusí být obyčejné, využít můžete různých světelných efektů.
Nejprve si vyberte rostlinu, kterou chcete nasvítit. Nejčastějším způsobem je nasvětlení zespodu. Pokud má lampa nastavitelnou hlavici, nasměrujte si světlo tak, abyste docílili Vámi požadovaného efektu.
Osvětlení se nemusí vztahovat pouze na rostliny. Nezapomínejte ani na zajímavé dekorace, jezírka, potůčky nebo fontány a vyzdvihněte jejich krásu. Právě zde přichází na řadu již zmíněné světelné efekty a osvětlené dekorace. Proč nedat například trpaslíkovi do rukou pravou lucernu?
Na zahradě se často nachází altánky a posezení. Zpříjemněte si cestu do domu jejím osvětlením. To ocení i návštěvy, které jsou u Vás poprvé.
Na co při nákupu zahradního osvětlení nesmíte zapomenout je, aby mělo patřičnou ochranu IP44. 

Tipy:
V noční zahradě bychom chtěli vidět květiny a stromy. Ne však lampy. Zkuste zdroj světla pořídit a rozmístit tak, aby šlo vidět pouze světlo, které z něj vychází.
U stromů se spíše než na kmen, soustředíme na osvětlení jejich korun. Na stromech se krásně vyjímají rozvěšená světla/lucerny. 
Zahradní osvětlení zajistíte i pomocí osvětlených dekorací př.: květináče, stoličky, koule...
Kromě LED svítidel lze na zahradu pořídit i solární svítidla. Ty však mají nevýhodu v omezené době svícení a nesvítivosti při nepříznivém počasí.
Kabely zakopejte minimálně 30 cm pod zem. Chráníte je tak proti přeseknutí nebo nechtěnému odhalení a poničení. 
Doporučujeme nechávat u svítidel kabelovou rezervu, abyste mohli eventuálně v budoucnu svítidlo jednoduše posunout.

Navštivte náš e-shop pro venkovní osvětlení.  
Stále nejste spokojeni, nenašli jste to, co jste chtěli? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme. e-mail:  obchod@inov.cz, tel.: 731 913 531 

Bez názvu_2

           b_2                                                                 nn_1
                                                                                                                                                                                
Dekorativní svítidlo květináč Square,  - LIGHT IMPRESSIONS

  •  n

 

Zpět do obchodu