Změna otevírací doby studia: Po-Pá 14:00 - 17:30 , So 9:00-12:00 . Dále umožňujeme návštěvu studia po tel. domluvě v jakémkoliv čase mimo otevírací dobu.

Osvětlení fásady

Jste majitelem rodinného domu? Nemáte osvětlenou fasádu? Nevíte si rady? Potom jste zde správně. 

Pro venkovní/fasádní osvětlení nezapomeňte použít svítidlo s minimální hodnotou IP 44. Venkovní osvětlení je vystaveno přírodním vlivům (zvýšená vlhkost, prašnost..) 
Při výběru se rozhodujeme, zda chceme fasádním osvětlením zdůraznit design domu nebo potřebujeme světlo pouze pro orientaci. 
Pro design a příjemné osvětlení, např. terasy, balkónu, vybíráme taková svítidla, která nás neoslňují, ale dokáží udělat dostatek světla. Vhodnými k terasám jsou vestavná zemní svítidla. Ty dokáží udělat potřebnou intenzitu osvětlení, která Vás neruší.
Vybrat si také můžete z produktů, které světlo po fasádě rozloží a udělají tak zajímavý efekt. V tomto případě doporučujeme použít svítidel více. 

                                           9755_size3   Canto kubi černá 3 M Tilos 96430034-800x800
Orientační osvětlení většinou situujeme ke hlavnímu vchodu, vjezdu do garáže nebo ke dveřím sklepa. V tomto případě je nejvýhodnější pořídit si světlo s čidlem. 
Na fasádu můžeme použít i reflektory. U tohoto typu svítidel bychom měli brát na milost sousedy, a umístění reflektoru zvážit. :) 

                                                                         nástěnn...  nnnnn