Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Ložnice

Ložnice je místem odpočinku a relaxace. Je to pokoj, kde bychom měli vybírat příjemné a teplé barvy. Ty navozují pocit klidu a dopřejí nám kvalitnější spánek či relaxaci u knihy.
V ložnici by mělo být jedno centrální stropní osvětlení ovládatelné jak ode dveří, tak z postele. Každý z nás jistě zažil nepříjemnou situaci, kdy byl příjemně ospalý, ale musel jít k vypínači, aby zhasl světlo. Modernější svítidla  v sobě mají zabudovaný stmívač. Stmívatelnost svítidla oceníte zejména při hledání oblečení ve skříni, nebo při romantické chvilce s partnerem. Pro každou situaci si navolíte právě potřebnou intenzitu osvětlení. 
Vášnivým čtenářům nesmí chybět stolní lampičky.  Partner ale ocení klidný a ničím nerušený spánek. Při výběru osvětlení ke čtení si všímáme zda je polohovatelné, má kloubové rameno nebo stínítko. Vhodné je i stmívatelné osvětlení.
Stolní lampičky můžeme nahradit i stojacími nebo nástěnnými.  

stolní lampa NRD

asdfghjk
ALAMABAMA-SLIM-BPM-Lighting-261787-rel408a55a4

Zpět do obchodu