Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Ložnice

Ložnice je místem odpočinku a relaxace. Je to pokoj, kde bychom měli vybírat příjemné a teplé barvy. Ty navozují pocit klidu a dopřejí nám kvalitnější spánek či relaxaci u knihy.
V ložnici by mělo být jedno centrální stropní osvětlení ovládatelné jak ode dveří, tak z postele. Každý z nás jistě zažil nepříjemnou situaci, kdy byl příjemně ospalý, ale musel jít k vypínači, aby zhasl světlo. Modernější svítidla  v sobě mají zabudovaný stmívač. Stmívatelnost svítidla oceníte zejména při hledání oblečení ve skříni, nebo při romantické chvilce s partnerem. Pro každou situaci si navolíte právě potřebnou intenzitu osvětlení. 
Vášnivým čtenářům nesmí chybět stolní lampičky.  Partner ale ocení klidný a ničím nerušený spánek. Při výběru osvětlení ke čtení si všímáme zda je polohovatelné, má kloubové rameno nebo stínítko. Vhodné je i stmívatelné osvětlení.
Stolní lampičky můžeme nahradit i stojacími nebo nástěnnými.  

stolní lampa NRD

asdfghjk
ALAMABAMA-SLIM-BPM-Lighting-261787-rel408a55a4

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení