Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Dětský pokoj

Svítidla do dětského pokoje vybíráme převážně podle věku dětí. U dětí předškolního věku se zaměřujeme především na centrální osvětlení
a lampičku u postele. Pro předškoláky je nejdůležitější hra, na kterou potřebují dobře vidět. Lampička u postele hraje také důležitou roli. Pro dětský pokoj doporučujeme osvětlení, které má stmívatelnou funkci. Při hře bychom měli mít světlo, které osvítí celý pokoj, za to při usínání nebo relaxu je vhodné tlumené světlo. To navodí dítěti pocit jistoty v rituálu a připraví se na odpočinek.
Vyhýbejte se stojacím lampám a skleněným částem. Při rozbití by mohlo dojít ke zranění dítěte. Bránit se nemusíte ani potiskům na lampičce, dejte si však pozor, aby potisk zbytečně nebránil svítivosti.


TIP: Svítidla od španělského výrobce "Dalber" rostou spolu s Vašimi dětmi. Potisky na nich jsou snadno odjímatelné, a tak kvůli věku dítěte nemusíte měnit celé osvětlení pokoje. (info u nás)

Dále je možno využívat v osvětlení dětského poje stropní svítidla WOFI action, LED panely Paulmann aj. Neobsahují sklo a zajistí dostatek světla.

            dalber-lampka-pink-moon-nightlight-led-nr-63235ls  dajhl

V pokoji pro školáky nesmí chybět, jak centrální osvětlení a lampička u postele, tak lampa na psací stůl. Školáci tráví hodně času studiem
a kvalitní lampa jim může pomoci. 

                     6104_size3                                    M Arki 75145003_2-800x800

Pracovní lampy od společnosti Nordlux, naleznete v nabídce našeho e-shopu
b_1        bbbbb
Stolní lampy od výrobce SIGMA (na našem e-shopu není k dostání, na požádání Vám nabídneme více provedení a lampu objednáme).


                                                                       
                                                                        

Osvětlení od firmy Dalber na našem e-shopu bohužel nenajdete. V případě zájmu nás však neváhejte kontaktovat. Svítidla Vám rádi dodáme. 

Pokud si nevíte rady s osvětlením dětského pokoje, přijďte se poradit s námi. Zašlete nám fotky místnosti a její rozměry. Dáme hlavy dohromady
a společně vykouzlíme úžasné místo pro spokojený růst Vašich dětí. 


obchod@inov.cz, +420 731 913 531.    

Zpět do obchodu