Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Proč žárovky Skylighting?

Jako elektromontážní firma často dodáváme svítidla a světelné zdroje do průmyslové a firemní sféry, kde jsou na světelné zdroje a jejich spolehlivost kladeny vyšší požadavky. Výběrem a instalací nekvalitních světelných zdrojů do výrobních hal, chodeb a kancelářškých prostor bychom se jako elektrikáři mohli dostat do nepříjemné situace častých reklamací a mimo jiné, špatné pověsti. S ohledem na tyto skutečnosti si důkladně vybíráme partnery a dodavatele. 

S led žárovkami Skylighting víme, že nám toto nehrozí. Navíc, když už se důsledkem výrobní vady objeví reklamace, je vždy okamžitě řešena výměnou kus za kus. Pokud hledáte kvalitní žárovky s dlouhou životností a dobrou cenou je pro Vás Skylighting ta nejlepší možnost.

 image001

Informace o výrobci:

Ideální spojení vysoké kvality a rozumné ceny.

Společnost SKYLIGHTING je prvotřídním výrobcem LED světelných zdrojů, držitelem několika patentů a  všechny své produkty nechává testovat dle TÜV. Díky vysoké spolehlivosti a životnosti doporučujeme využití nejen v domácnostech, ale i v komerční sféře.

Termín dodání: Většina výrobků skladem, dále dle individuální domluvy.

 

Zpět do obchodu