Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Proč žárovky Skylighting?

Jako elektromontážní firma často dodáváme svítidla a světelné zdroje do průmyslové a firemní sféry, kde jsou na světelné zdroje a jejich spolehlivost kladeny vyšší požadavky. Výběrem a instalací nekvalitních světelných zdrojů do výrobních hal, chodeb a kancelářškých prostor bychom se jako elektrikáři mohli dostat do nepříjemné situace častých reklamací a mimo jiné, špatné pověsti. S ohledem na tyto skutečnosti si důkladně vybíráme partnery a dodavatele. 

S led žárovkami Skylighting víme, že nám toto nehrozí. Navíc, když už se důsledkem výrobní vady objeví reklamace, je vždy okamžitě řešena výměnou kus za kus. Pokud hledáte kvalitní žárovky s dlouhou životností a dobrou cenou je pro Vás Skylighting ta nejlepší možnost.

 image001

Informace o výrobci:

Ideální spojení vysoké kvality a rozumné ceny.

Společnost SKYLIGHTING je prvotřídním výrobcem LED světelných zdrojů, držitelem několika patentů a  všechny své produkty nechává testovat dle TÜV. Díky vysoké spolehlivosti a životnosti doporučujeme využití nejen v domácnostech, ale i v komerční sféře.

Termín dodání: Většina výrobků skladem, dále dle individuální domluvy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení