Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Druhy patic LED žárovek

Druhy patic LED žárovek se odvíjejí od patic klasických a úsporných světelných zdrojů před nástupem LED technologie. V tomto článku projdeme základní souhrn námi nabízených patic.

Závit E27 - jedná o naprosto základní závit využívaný ve většině žárovkových svítidel pro hlavní osvětlení interiéru/exteriéru.  V naší nabídce naleznete pod tímto závitem nejvyšší řadu Filament, střed Official a ekonomickou nejlevnější řadu žárovek Smooth. Nechybí ani průmyslové a stmívatelné provedení žárovek.

Závit E14 - další z nejrozšířenějších patic por lustry a nástěnná svítidla, pod závitem E14 rovněž naleznete všechny 3 řady výrobků a stmívatelné žárovky.

Závit E40 - závit využívaný v průmyslových a pouličních svítidlech.

GU10  - patice využívána převážně v zápustných svítidlech, směrovatelných (spotových) a stolních/stojacích lampách. Nabízíme řady Official a smooth.

GU5.3 (MR16) - obdobně jako u patice GU10, jen jsou žárovky dělány na napětí 12 V.

 

patice_led_zarovky

G9 oblíbená patice do nástěnných a stolních lampiček

G4(12V) - obdobné využití jako u G9, jen jsou žárovky vyrobeny na 12 V.

T8 - náhrada za klasické zářivkové trubice

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení