Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Druhy patic LED žárovek

Druhy patic LED žárovek se odvíjejí od patic klasických a úsporných světelných zdrojů před nástupem LED technologie. V tomto článku projdeme základní souhrn námi nabízených patic.

Závit E27 - jedná o naprosto základní závit využívaný ve většině žárovkových svítidel pro hlavní osvětlení interiéru/exteriéru.  V naší nabídce naleznete pod tímto závitem nejvyšší řadu Filament, střed Official a ekonomickou nejlevnější řadu žárovek Smooth. Nechybí ani průmyslové a stmívatelné provedení žárovek.

Závit E14 - další z nejrozšířenějších patic por lustry a nástěnná svítidla, pod závitem E14 rovněž naleznete všechny 3 řady výrobků a stmívatelné žárovky.

Závit E40 - závit využívaný v průmyslových a pouličních svítidlech.

GU10  - patice využívána převážně v zápustných svítidlech, směrovatelných (spotových) a stolních/stojacích lampách. Nabízíme řady Official a smooth.

GU5.3 (MR16) - obdobně jako u patice GU10, jen jsou žárovky dělány na napětí 12 V.

 

patice_led_zarovky

G9 oblíbená patice do nástěnných a stolních lampiček

G4(12V) - obdobné využití jako u G9, jen jsou žárovky vyrobeny na 12 V.

T8 - náhrada za klasické zářivkové trubice

 

 

Zpět do obchodu