Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

TRIO Smart Control

stažený soubor

Int
eligentní kontrola nad osvětlením nedláždí cestu pouze úspoře a energetické účinnosti využité na osvětlení domácnosti, ale umožňuje také přizpůsobit různé zdroje světla k vašim individuálním potřebám! Dosažením správné světelné atmosféry dosáhnete příjemnějšího a pohodlnějšího domova. Inteligentní osvětlení zkrášlí váš dům, či byt a zpříjemní vám život.


                                    Trio Smart Control nabízí uživatelsky přívětivou světelnou kontrolu s CLC (kontrola nad všemi svítidly) systémem.

Ve spolupráci s proslulými výrobci svítidel, jsme vybrali přední evropský systém HomeMatic s cílem zajistit jednotný standard pro inteligentní ovládání osvětlení.

The HomeMatic controller (www.homematic.com) nebo Telecom Home Base a Qivicon (www.qivicon.com) umožňují jednoduchou a pohodlnou kontrolu nad osvětlením vašeho domu z chytrého telefonu nebo tabletu. Osvětlení může být ovládáno nezávisle na sobě přenosným vysílačem. Není nutné měnit vypínače svítidla kvůli inteligentní instalaci TRIO Smart Control. Systém umožňuje kombinaci světelné kontroly s radiátory, zabezpečovacími systémy, žaluziemi a alarmy.

Technologie CLC je prozatím k dostání jen na německém trhu, jistě dorazí brzy i k nám! My se pro vás rádi vzděláváme dopředu a informujeme vás novinkami s předstihem!  
                                                                                                                                                                                                             images

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení