Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

TRIO Smart Control

stažený soubor

Int
eligentní kontrola nad osvětlením nedláždí cestu pouze úspoře a energetické účinnosti využité na osvětlení domácnosti, ale umožňuje také přizpůsobit různé zdroje světla k vašim individuálním potřebám! Dosažením správné světelné atmosféry dosáhnete příjemnějšího a pohodlnějšího domova. Inteligentní osvětlení zkrášlí váš dům, či byt a zpříjemní vám život.


                                    Trio Smart Control nabízí uživatelsky přívětivou světelnou kontrolu s CLC (kontrola nad všemi svítidly) systémem.

Ve spolupráci s proslulými výrobci svítidel, jsme vybrali přední evropský systém HomeMatic s cílem zajistit jednotný standard pro inteligentní ovládání osvětlení.

The HomeMatic controller (www.homematic.com) nebo Telecom Home Base a Qivicon (www.qivicon.com) umožňují jednoduchou a pohodlnou kontrolu nad osvětlením vašeho domu z chytrého telefonu nebo tabletu. Osvětlení může být ovládáno nezávisle na sobě přenosným vysílačem. Není nutné měnit vypínače svítidla kvůli inteligentní instalaci TRIO Smart Control. Systém umožňuje kombinaci světelné kontroly s radiátory, zabezpečovacími systémy, žaluziemi a alarmy.

Technologie CLC je prozatím k dostání jen na německém trhu, jistě dorazí brzy i k nám! My se pro vás rádi vzděláváme dopředu a informujeme vás novinkami s předstihem!  
                                                                                                                                                                                                             images

Zpět do obchodu