Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Glamour styl

Glamour - půvabný, okouzlující. Přesně tak má na Vás tento styl působit. Interiér oplývá různými kusy nábytku se vzorovanými kožešinkami, polštáři a velkými vzory na potazích i tapetách. Nábytek je ve stylu baroka nebo rokoka, bát se nemusíte ani průhledných plastových křesílek v neobvyklém tvaru. Z osvětlení jsou typické bohaté ověsové lustry, stolní i stojací lampičky sloužící jako dekorace a osvětlení v jednom. Nechybí fotky, plakáty, obrazy s lesklými kovovými rámy, stejně tak jako zrcadla ve zlatu nebo stříbru. Těch může být v místnostech i více. Barvy jsou umírněné - černá, bílá nebo fialová. Útulnost a duši pokoje vytvoříte dekoracemi podle Vašeho životního stylu. 
V Glamour stylu si libují převážně ženy, k vidění je i v některých luxusních restaurací, kavárnách nebo kadeřnických salonech. 

Bez názvu_3

n

Bez ků
Ideal Lux - Gioconda 

kbz

Ideal Lux - Pavone

Značka Ideal Lux má široký sortiment svítidel. Na našem e-shopu ji prozatím nenajdete. Pokud o ni máte nezájem, neváhejte nám napsat na obchod@inov.cz. Rádi Vám s výběrem pomůžeme a zboží objednáme.

Zpět do obchodu