Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Futuristický styl

Jedná se o oblíbený styl všech lidí, kteří v sobě mají nespoutanost a individualitu. Ve futurismu neplatí žádná svázaná pravidla. Právě naopak, hrajete si s oblými, hranatými, amorfními a organickými tvary. Nechybí ani linie a rovnost. 

Místnosti jsou prostornější, než jste zvyklí, a tak si občas připadáte nesví. Futurismus postrádá útulnost, dekorace a „zbytečné“ věci. Zato kombinuje nové technologie a netradiční tvary obrazovek, úložných prostorů, poliček a nábytku, které nezapomíná patřičně osvětlit.
Prostory nejsou odděleny úplně, architekti si hrají s polovičními příčkami, sklem, akváriem nebo pochozími skly.
Vše je dokonale technicky ovladatelné, zejména kuchyňské linky, topení a systém osvětlení.
Pokud dáváte přednost útulnosti a rádi relaxujete ve svém koutku mezi polštáři různých barev a tvarů, rozhodně pro Vás není futuristický styl to pravé ořechové.

Tipy na osvětlení futuristického domu: svítidla od italského výrobce Artemide a španělského výrobce BPM - Lighting. Pokud potřebujete osvětlit dům, byt futuristického stylu, ozvěte se nám na obchod@inov.cz nebo na +420 731 913 531.

khůrkfl 

Zpět do obchodu