Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Futuristický styl

Jedná se o oblíbený styl všech lidí, kteří v sobě mají nespoutanost a individualitu. Ve futurismu neplatí žádná svázaná pravidla. Právě naopak, hrajete si s oblými, hranatými, amorfními a organickými tvary. Nechybí ani linie a rovnost. 

Místnosti jsou prostornější, než jste zvyklí, a tak si občas připadáte nesví. Futurismus postrádá útulnost, dekorace a „zbytečné“ věci. Zato kombinuje nové technologie a netradiční tvary obrazovek, úložných prostorů, poliček a nábytku, které nezapomíná patřičně osvětlit.
Prostory nejsou odděleny úplně, architekti si hrají s polovičními příčkami, sklem, akváriem nebo pochozími skly.
Vše je dokonale technicky ovladatelné, zejména kuchyňské linky, topení a systém osvětlení.
Pokud dáváte přednost útulnosti a rádi relaxujete ve svém koutku mezi polštáři různých barev a tvarů, rozhodně pro Vás není futuristický styl to pravé ořechové.

Tipy na osvětlení futuristického domu: svítidla od italského výrobce Artemide a španělského výrobce BPM - Lighting. Pokud potřebujete osvětlit dům, byt futuristického stylu, ozvěte se nám na obchod@inov.cz nebo na +420 731 913 531.

khůrkfl 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení