Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Kuchyně

Osvětlení kuchyně je jedním z náročnějších úkolů. Při jejím návrhu potřebujeme skloubit nejen design svítidel s interiérem, ale i praktičnost, funkčnost a výkonnost. 
Svítidla do kuchyně vybíráme vždy s vyšší intenzitou. Pomocnou ruku nabízí svítidla s možností stmívání. 
Určitá svítidla by měla být ovladatelná z více míst, což vám ušetří práci i čas. Zde se nabízí i možnost chytrého osvětlení, které můžete ovládat přes mobilní telefon, PC, či tablet. Na našich stránkách naleznete systém INELS nebo smart home. 
Při výběru osvětlení se nejdříve zaměříme na centrální zdroj světla. Volíme jej i podle toho, zda máme kuchyň dohromady s jídelnou/obývacím pokojem, nebo samostatně. Pokud mámě kuchyň samostatně, bude pro nás výběr osvětlení jednoduší s ohledem na design :) 
Po centrálním osvětlení je důležité nasvítit pracovní prostory. I když máte v kuchyni dostatek světla přes den díky oknům, nezapomeňte na noc, nebo sychravé dny! :) 
Pracovní desku nám pomůžou nasvítit vestavná svítidla v podhledech nebo oblíbené LED pásky na spodní straně kuchyňských skříněk. Další variantou je osvětlená pohledová stěna za kuchyní. 
Pokud máte v kuchyni "pracovní ostrůvky" a nejste příznivcem "čistého osvětlení", můžete nad ně spustit designová barová svítidla. Zútulní vaši kuchyň a ostrůvek či pracovní desku dokonale osvětlí. Často tvoří správnou atmosféru nepřímého osvětlení při pohodových večerech.
Zajímavého efektu dosáhnete při nasvícení soklu či podhledů.  

Široký sortiment svítidel naleznete na naší stránce v kuchyňských svítidlech. 

Pokud si i přes naše rady nejste s výběrem osvětlení jisti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s návrhem i výběrem osvětlení pomůžeme. 


osvetleni-kuchyne-2

2a2418a89b33e08e023245339742b127

 

Zpět do obchodu