Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Philips

1f45e3c1fa2babbf7c623134e21e6e39

Philips je společností z Nizozemska a tradici na trhu má již přes 120 let. Jeho náplní je pomáhat a usnadňovat život lidem, což se mu daří zprostředkováním nejnovějších technologií v oblasti osvětlování, zdravotní péče a spotřebitelského životního stylu. Philips je špička v oblasti energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikacích. Společnost Philips naslouchá potřebám a přáním lidí, a tak spojuje inovaci a člověka, čímž vytváří příští generaci technologií a věcí potřebné pro lidi.  

„Jsou to smysluplné inovace, které lidem pomáhají ke zdraví, dobrému životu a radosti. Tím se lišíme od jiných a díky tomu jsme Philips.“

Žádné produkty značky Philips nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení