Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Realizace - jak vznikal náš showroom?

Realizaci našeho světelného studia předcházely konzultace s návrhářkou interiéru a skloubení požadavků na prostředí prodejny, funkčnosti a dostatku prostoru pro rozmístění rozmanitých typů svítidel. 

Po vybrání vítězného návrhu prodejny jsme přešli k realizaci. Stavba showroomu probíhala svépomocí. 

Po montáží SDK a vymalování showroomu jsme přešli k montáži vzorkových svítidel.  Na fotkách níže prezentace výrobků Paulmann před a po montáži. 

Souběžně s montáží a připojením svítidel jsme na studiu připravovali a instalovali systém inteligentní instalace české společnosti INELS. 

 

Po zprovoznění systému Inels jsme se pustili do zabezpečovacího systému Jablotron, počkali na zbývající svítidla k montáži a připravili showroom k otevření. 

Na fotce níže - pohled na showroom připraveny k otevření, prezentaci svítidel a návrhům nejen osvětlení, ale také chytré, klasické instalace a zabezpečovacích systémů. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení