Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Realizace - jak vznikal náš showroom?

Realizaci našeho světelného studia předcházely konzultace s návrhářkou interiéru a skloubení požadavků na prostředí prodejny, funkčnosti a dostatku prostoru pro rozmístění rozmanitých typů svítidel. 

Po vybrání vítězného návrhu prodejny jsme přešli k realizaci. Stavba showroomu probíhala svépomocí. 

Po montáží SDK a vymalování showroomu jsme přešli k montáži vzorkových svítidel.  Na fotkách níže prezentace výrobků Paulmann před a po montáži. 

Souběžně s montáží a připojením svítidel jsme na studiu připravovali a instalovali systém inteligentní instalace české společnosti INELS. 

 

Po zprovoznění systému Inels jsme se pustili do zabezpečovacího systému Jablotron, počkali na zbývající svítidla k montáži a připravili showroom k otevření. 

Na fotce níže - pohled na showroom připraveny k otevření, prezentaci svítidel a návrhům nejen osvětlení, ale také chytré, klasické instalace a zabezpečovacích systémů. 

 

 

Zpět do obchodu