Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Nordlux v roce 2017 přichází s novými skleněnými lustry

Dánská společnost Nordlux, sklízející úspěchy za svá designová svítidla opět boduje a ukazuje že po několika desetiletích na trhu s osvětlením ví co dělá. Jak to tak vypadá tak trendem v letech 2017/18 budou opět přírodní materiály sklo, dřevo, beton a kovy (měď, ocel, mosaz ). Kvalitně zpracovaná a správně navržená svítidla z přírodních materiálu splynou se správně navrženým interiérem.  Spoustu barevných variací, tvarů a povrchových úprav umožňuje nepřeberné množství kombinací. 

Ručně foukaná skla, různých odstínu, tvarů  a barev. Dostupnost svítidel můžeme očekávat v první polovině roku 2017, ihned po zveřejnění je také můžete očekávat na našem e-shopu. Budete-li chtít poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení