Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Moderní osvětlení zahrady se světelným studiem

V našem odborném světelném studiu se již nemusíte bát, že se do vašich zahradních svítidel dostane voda, nebo že Vám nerezové svítidlo po první sezóně začne rezavět.

Při výběru dodavatelů a svítidel v naší nabídce je nutno klást vysoké požadavky na kvalitu materiálu a jeho úpravu. Teprve poté přichází na řadu design a výkon. A jako poslední prioritu vnímáme při hledání kvalitního svítidla cenu. Velmi často se říká, že levné věci jsou vlastně drahé a u zahradních svítidel, která jsou celoročně v našich podmínkách vystavena změnám počasí a klimatu, to platí dvojnásob. 

A jakou úlohu vlastně zahradní osvětlení plní? 

Zahradní osvětlení Vám může nasvítit cestu k domu, posezení, popř. cestu k pergole. Dále můžete nasvítit svůj dům, připravit osvětlení na párty a nebo si jen tak zkrášlit zahradu dekorativními prvky. Podívejte se níže na tipy a galerii hezkých zahradních svítidel. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení