Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Moderní osvětlení zahrady se světelným studiem

V našem odborném světelném studiu se již nemusíte bát že se do vašich zahradních svítidel dostane voda, nebo že Vám nerezové svítidlo po první sezóně začne reznout.

Při výběru dodavatelů a svítidel v naší nabídce je nutno klást vysoké požadavky na kvalitu materiálu a jeho úpravu. Teprve poté přichází na řadu design a výkon. A jako poslední prioritu vnímáme při hledání kvalitního svítidla cenu. Velmi často se říká, že levné věci jsou vlastně drahé a u zahradních svítidel, která jsou celoročně v našich podmínkách vystavena změnám počasí a klimatu to platí dvojnásob. 

A jakou úlohu vlastně zahradní osvětlení plní? 

Zahradní osvětlení Vám mohou nasvítit cestu k domu, posezení popř. cestu k pergole. dále můžete nasvítit svůj dům připravit osvětlení na párty a nebo si jen zkrášlit zahradu dekorativními prvky. Podívejte se níže na tipy a galerii hezkých zahradních svítidel. 

Zpět do obchodu