Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Funkcionalismus

„Forma následuje funkci!“ Přesně z toho vycházel funkcionalismus ve 20. Až 30. letech. Tento oblíbený styl své heslo v historii nezapomněl a drží se ho i dnes.  Každý kus nábytku, spotřebič nebo umístění produktů má svou funkci a význam.
Jasnými znaky jsou geometrická čistota tvarů, velká okna, neutrální výběr barev a věci s jasným účelem. Prostory jsou rozlehlé a nic nepřekáží v rozletu. Dekorace, rozličnost barev, tvarů či omšelý nábytek zde nepatří. Jednoduchost a funkčnost se týká i osvětlení. Světla neslouží jako dekorace, ale čistě k osvětlovacímu účelu. Širokou nabídku svítidel nabízíme na našem e-shopu (značky "Nordlux, Big White) Vám jistě vyhoví. 

Inspiraci můžete načerpat např.: v Brně ve vile Tugendhat

Bez názvu_1 gkfv
(Nordlux- Discos)                                                                                                  (Big White - Mecanica)


f_1

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení