Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Funkcionalismus

„Forma následuje funkci!“ Přesně z toho vycházel funkcionalismus ve 20. Až 30. letech. Tento oblíbený styl své heslo v historii nezapomněl a drží se ho i dnes.  Každý kus nábytku, spotřebič nebo umístění produktů má svou funkci a význam.
Jasnými znaky jsou geometrická čistota tvarů, velká okna, neutrální výběr barev a věci s jasným účelem. Prostory jsou rozlehlé a nic nepřekáží v rozletu. Dekorace, rozličnost barev, tvarů či omšelý nábytek zde nepatří. Jednoduchost a funkčnost se týká i osvětlení. Světla neslouží jako dekorace, ale čistě k osvětlovacímu účelu. Širokou nabídku svítidel nabízíme na našem e-shopu (značky "Nordlux, Big White) Vám jistě vyhoví. 

Inspiraci můžete načerpat např.: v Brně ve vile Tugendhat

Bez názvu_1 gkfv
(Nordlux- Discos)                                                                                                  (Big White - Mecanica)


f_1

Pokud si stále nevíte rady, jak skloubit Váš interiér s osvětlením, neváhejte nám napsat. Rádi Vám poradíme. obchod@inov.cz, +420 731 913 531.   

Zpět do obchodu