Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Proč INELS?

upraveny000

1. Poměr ceny a hodnoty 

Když si jako zákazníci kupujete a vybíráte např. stolní počítač, stůl popř. svítidlo. Pravděpodobně se nedíváte jen na cenu samotného výrobku, ale také srovnáváte např. výkon, spolehlivost a služby spojené s daným výrobkem, Stejně jsme to udělali za Vás, procházeli jsme a zkoušeli různé výrobky a výrobce až jsme skončili u společnosti INELS. Inteligentní instalace je cenově srovnatelná s konkurencí, servisem a vývojem je však daleko dál.

2.Technická podpora a servis

Vlastní vývojový tým, skvělá technická podpora, ryze česká firma, to pro nás jako montážníky znamená že můžeme poskytnout našim klientům inteligentní dům, ve kterém se nebudou cítit jako otroci moderních technologií.

3.Nadčasový přístup a vhled do problematiky

24 let vlastního vývoje a poctivé práce udělala se společnosti ELKO EP lídra na trhu s technologiemi pro chytré budovy.

4. Spolehlivost

 Při firemních i domácích instalacích je spolehlivost jeden z nejdůležitějších faktorů, není nic horšího než systém, který místo užitku, úspory a zpříjemnění života, ten život komplikuje a vytahuje tak lidem peníze z peněženky. 

5. Otevřenost systému

Ačkoliv je systém INELS uzavřený a neběží narozdíl od KNX na otevřeném protokolu, nabízí v dnešní době opravdu širokou škálu modulů a aplikací se zařízeními 3 stran tzn. spotřebiče, TV, multimédia, ZigBee a jiné. 

upraveno001

Samozřejmě jsme si vědomi, že systém INELS není dokonalý a neumí úplně vše, proto je důležité najít si takového montážního partnera, který Vám po konzultaci upřímně řekne co systém dokáže/nedokáže.

 

Zpět do obchodu