Otevírací doba studia: Po-Ne vždy po předchozí domluvě od 8:00 - 20:00. Schůzky na studiu, u klienta i na stavbě vždy po předchozí domluvě v kterýkoliv den včetně svátků a víkendů. Volejte na +420 731 913 531.

Osvětlení pergoly

Každý miluje léto strávené na zahradě s drinkem v ruce a partou přátel okolo. Aby Vás tma nevyhnala do domu, pojďte si s námi osvětlit Vaši pergolu. Se správným světlem párty nikdy neskončí! 

Pergola obvykle nemá stěny, ale 4 nebo více trámů, podle její velikosti. Na ty upevněte nástěnná venkovní svítidla. Jejich design závisí na typu Vaší zahrady. Někdo preferuje kovaná, ve tvaru lucerny, louče atd... Svítidel je nepřeberné množství a každý si jistě vybere. 
Modernější variantu nabízejí LED pásky, které se aplikují taktéž na nosné trámy a nebo na trámy pro střechu. Výhodou je jejich dokonalé těsnění
a barevné provedení. LED pásky jsou v několika barevných variantách. S jejich pomocí můžete mít na zahradě jak romantiku, tak bláznivou směs barev.
V pergolách se také setkáte s klasickým centrálním osvětlením vprostřed altánu. Nezapomeňte, že světlo přitahuje noční hmyz, což může být hostům nepříjemné, zvláště u jídla. 
Pokud se nespokojíte s obyčejným osvětlením pergoly, můžete využít dekorativních osvětlených objektů. Např. stoličky, stoly, zvířátka, balvany
a další... 
Využít můžete i solární osvětlení. Nezapomeňte však, že při nepříznivosti počasí má omezenou dobu svícení.  
Záleží už jen na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Vždy kontrolujte dostatečné IP krytí. Pro venkovní osvětlení IP44! 

                                                  
    nnnn
                                                                                                                     nástěnné svítidlo od Nordlux                                                                                          Bez n_1                                                                                                               osvětlený kámen DESIGN RENDL
                                                                                              

nn_1
                                                                                                                        květináč LIGHT IMPRESSION


Zpět do obchodu